סדנאות וקורסים

באניתיאה תמצאי מבחר סדנאות וקורסים שתוכלי להירשם אליהם או להזמין אותם באופן מיוחד. בהרצאות ובסדנאות תקבלי תכנים מעשירים ומעצימים ברמה האישית והמקצועית. בין שאת רוצה לקבל השראה והעצמה לחייך, ובין שאת רוצה לגלות כלים מקצועיים חדשים ומרתקים לתקשורת מקרבת, כדאי לך להציץ בסדנאות ובקורסים הנפלאים שלנו:

סדנת ערכים הם לא משחק

הערכים כמנוע להצלחה

-ערכים-DIY

הסדנה מיועדת לגברים ולנשים

זוהי סדנה שמטרתה לחקור יחד עם המשתתפים את המושג המתעתע – ערכים. מהם ערכים? מהם בשבילכם? איך הם משפיעים על הבחירות שלכם בחיים? מה יאפשר לכם להתחבר מחדש לערכים שהיו המצפן שלכם עד כה? האם הם עדיין נכונים עבורכם? איך תבחרו מחדש את סולם הערכים שלכם לאור הניסיון, ההתבגרות, החזון והשתנות העולם? איך אפשר למנף ערכים לכלי עבודה, קבלת החלטות ותקשורת מקרבת?

מאות ארגונים, חברות וקבוצות פרטיות כבר נהנו מסדנאות הערכים המרתקות של אניתיאה. הסדנאות הן פעילויות העשרה מגבשות ומעצימות לכל קבוצת אנשים שחברה לה יחדיו על רקע מקצועי, טיפולי, רגשי או חברי.

הפעילות מבוססת על ערכת הקלפים "רמי ערכים" מבית אניתיאה. הסדנאות ניתנות להתאמה לעולמות התוכן שלכם, לפי בקשה מראש (למשל, ערכים ארגוניים, ערכי מותג, ערכים משפחתיים וכו').

מנחת הסדנאות היא עטליה אוברמן, מנכ"לית ומייסדת של אניתיאה, יוצרת הערכה "רמי ערכים".

להזמנה של הסדנה "ערכים הם לא משחק" התקשרי עכשיו:

סדנת ערכים

למנחות, למאמנות ולמטפלות

הסדנה מיועדת לגברים ולנשים

אניתיאה מברכת על כל מנחה חדשה שמצטרפת למשפחת "ערכים הם לא משחק". כולן היו בנותינו.

לכן בנינו סדנה מיוחדת עבורכן שתעניק לכן את כל הידע הנדרש כדי להעביר סדנאות ערכים מרתקות, מפעימות וחווייתיות לקבוצות מכל הסוגים וגם ליחידים באופן פרטני, בעזרת ערכת הקלפים "רמי ערכים".

סדנת ערכים למנחות היא סדנה בת יום אחד – קצרה וקולעת. בסדנה תקבלי הדרכה מדויקת ומדייקת, מהניסיון העשיר שצברנו בעשרות סדנאות שכבר העברנו. כך תוכלי להיות חכמה כבעלת ניסיון עשיר, כבר מהסדנה הראשונה שלך. נערוך לך היכרות עומק עם ערכת הקלפים "רמי ערכים" מבית אניתיאה, ולאחר מכן תקבלי מגוון רחב של אופציות להפעלה ותתנסי בערכה. כמו כן, תקבלי כלים ותובנות כיצד להתאים את ההפעלה לקהל יעד מקצועי, ארגוני או פרטי, רחב או מצומצם, וכיצד לתת למשתתפים חוויה משמעותית וזכירה.

כמנחה, כמאמנת או כמטפלת, הכלי הזה ייתן לך אינספור אפשרויות להפעלה מעניינת, מגבשת ונוכחת.

מנחת הסדנאות היא עטליה אוברמן, יו"ר ומייסדת של אניתיאה, יוצרת ערכת הקלפים "רמי ערכים".

כדי להצטרף לסדנת המנחות הבאה, אם עדיין לא פרסמנו מועד, כתבי לנו כאן ונציגה של אניתיאה תיצור עמך קשר בקרוב לתיאום.

יוצאות מן הכלל

"מי קרא לי מתחזה?"

 

זהו קורס המיועד ליזמיות ולנשות עסקים. בקורס תקבלי כלים להעצמה אישית, מקצועית ועסקית, ותגלי את הסודות להצלחה הנשית בכל תחום. הקורס בן 12 מפגשים, והוא ייפתח בינואר 2023.

פרטים וסילבוס בקרוב!

מספר המקומות מוגבל. כדי לקבל את הפרטים ישירות במייל או בקבוצה השקטה שלנו בוואצאפ, בהפצה הראשונה לפני כולן, שלחי לנו כאן את הפרטים שלך, עכשיו.

שלחו לי פרטים על "יוצאות מן הכלל"

הצטרפי לקבוצה השקטה שמיועדת אך ורק לקבלת מידע על הקורס "יוצאות מן הכלל" מבית אניתיאה)

הרצאת אבני הדרך

להתנהלות אישית ועסקית

סיעור מוחות ייחודי

הסדנה מיועדת לגברים ולנשים

 

החיים שלנו הם פאזל, שמורכב מאבני דרך.
כשניקח את כל חלקי הפאזל ונסדר אותם מחדש בדרך שמתאימה לנו, תשתנה נקודת המבט שלנו ובהתאם גם המציאות של חיינו.

בהרצאת "אבני הדרך" תקבלי כלים פרקטיים ונקודות מבט שונות, להתפתחות אישית ולהסתכלות רחבה ופתוחה על כל מצב וסיטואציה בחייך.

זאת הרצאה נפלאה לכל קבוצה, נשים וגם גברים, שתעשה לכם סדר לאחור ולפנים, במהלכים שעשיתם ועוד תעשו בדרך שלכם את המקום שאתם ראויים לו בחיים.

להזמנת הרצאת "אבני הדרך" צרי קשר. אנחנו מחכות לך!


תפריט נגישות