מאמינה שמכתב מעו"ד באמצעות דואר ישראל יכול לעשות לך את היום ?

נשמע לכן מטורף ומופרך מעצם מהותו, שהרי אנחנו למודות סבל וצרות מסוג " בשם מורשי….עיריית…ביטוח לאומי…פקיד שומה… ו-just name it " עטופים במעטפות דואר רציניות ומאימות המבוילות כהלכה ולעיתים אף מלוות בפרצופה החמור של הדוורית המבקשת להחתים אותך על דבר דואר רשום ( שוב ? ) .תסכמנה איתי שטבען של מעטפות אלה שהן צוברות "זמן מדף " עד שאנו מעזות לפותחן ולכשנפתחו נעתקת נשמתנו במשך כמה שניות הנמשכות נצח , שלאחריהן אנו חשות מועקה ופחד מהמחשבה על האוברדרפט העומד,כנראה, לשבור את השיא הקודם עליו חשבנו רק אתמול , ברוב תמימותנו , שאינו ניתן לשבירה.

אז ככה זה היה :

יום ששי אחד , בתחילת חודש נובמבר 1998 , בעודי מרקדת לי בין הרהיטים כשבידי מטלית ניקוי לחה וברקע מרשת ב' עולה קולה של מרים בנימיני "המעודדת " את בנות מזל קשת שלא להיתפס לעגמומית של הימים שלפני יום ההולדת כי ונוס עוד קצת ברטרו…, שמעתי את הרשרוש המוכר של דברי דואר המוכנסים לתיבה.

פתחתי את דלת הבית וזינקתי לעבר תיבת הדואר בתקווה שסוף סוף שלחו אלי את כרטיס המנוי של בית ליסין – אך אשר לא יגורתי בא לי : מכתב מעו"ד .

רק זה היה חסר לי ביום ששי !

מכיוון הגינה שמעתי את קילוח צינור ההשקיה פוחת והולך, מה שאומר שתיכף יענקלה אישי יכנס הביתה ויציע לי כמדי יום ששי ( בעצם כמו בכל בוקר … ) כוס קפה . בהברקה של רגע החלטתי לדלג הפעם על שלב "זמן המדף " ולהתמודד עם הבעיה, תהא אשר תהא , כאן ועכשיו ובגבורה ובנוכחות יענקלה .

פתחתי את המעטפה בדחילו ורחימו , והתחלתי לקרוא . עיני החשדניות המורגלות בכגון אלה חיפשו ולא מצאו כל דבר איום מסוג "…שאם לא כן… " . התעשתתי והתעמקתי בקריאה ו : ווווווואאאאאאהההההווווו !!!!!

מצ"ב המכתב המקורי שקיבלתי מ"עו"ד א.חלומות" , והתמונות של יענקלה ושלי חותמים

על הסכם האהבה במסעדת LES BOOKANISITAS – בפריז .

AUGUSTINE ST.MICHEL ,53 QUAIDES GRANDS , P A R I S .

לעיון בהסכם אהבה המקורי החתום – הקליקי כאן .

לעיון בתמונות האוטנטיות של טקס החתימה על הסכם אהבה- הקליקי כאן .

שיהיה לכן ברור שמיציתי עם יענקלה אהובי את תוכנית "התרגעות " שהתווה עו"ד א. חלומות עד תומה ומאז 30.11.1998 , כשמלאו לי 40 שנה , אני משתדלת במיוחד לעמוד מאחורי עיקרון 1.א. שבהסכם : "דיקי" NO MORE "-ולא שזה קל…..

שלכן , מאהבה ואל אהבה      ע ט ל י ה