מִפְגָּשׁוֹת

אניתיאה פותחת בפנייך הזדמנויות נפלאות להכיר, להתחבר, להתייעץ ולחלוק את חייך המקצועיים והאישיים עם נשים מעוררות השראה – בדיוק כמוך.

הצטרפי למִפְגָּשׁוֹת שלנו ותיהני מנוכחותן של נשים שרואות אותך, נפלאה בדיוק כפי שאת, בלי הצגות, בלי פוזות ובלי מעורבות רגשית חוסמת. אנחנו נפגשות מתוך: הצורך לחלוק את ניסיוננו, הפתיחות לשמוע את מה שיש לך להגיד, והכמיהה לחברות מהסוג שיכולה לקרות רק כאשר נשים איכותיות ומשפיעות – נפגשות יחד עם אג'נדה משותפת וסקרנות בלב.

רק את חסרה. מחכות לך!

שש נשי – רואות 6/6

כשאת מגיעה לצומת חשוב בחיים (ולא יודעת כיצד להמשיך מכאן), האם את רואה את כל האפשרויות הפרוסות בפנייך? למרות שאולי נדמה לך שכן, כפי הנראה שחד משמעית לא…

שש נשי הוא פורום נשי שיסייע לך להתמודד עם סימני השאלה, ולהפוך אותם לסימני קריאה, באמצעות ראיית האפשרויות העומדות בפנייך משש נקודות מבט שונות.

ההתמודדות עם סימני שאלה חשובים כשאת מתמודדת מולם לגמרי לבדך, עלולה לגרום לך להחמיץ את דרכי הפעולה שיכולות להוביל אותך אל יעד נכסף.

לכן, במקום שתישארי במערכה לבדך, אניתיאה מזמינה אותך להשתתף בשש נשי. הפורום מתכנס בתאריכים קבועים מראש. כדי להגיע לכל אחת ואחת, בכל מפגש משתתפות רק שש נשים. המנחה היא עטליה אוברמן, יוזמת ומנכ"לית אניתיאה, מאבחנת עם עשרות שנות ניסיון של ליווי אנשים ונשים בצמתים החשובים של חייהם.

כל משתתפת תקבל לפחות שש זוויות ראיה חדשות להתמודדות עם סימני השאלה שמלווים אותה לכל מקום, ובנוסף אבחון מדויק של מצבך, באופן שיאפשר לך לראות בבהירות את הדרך הנכונה עבורך לפתרון.

 

 רואות 6/6: מה תגלי על עצמך במפגש?

מפגש "שש נשי" בהנחייתה של עטליה אוברמן, מאפשר לך לראות את מציאות חייך משש נקודות מבט שונות, באמצעות סיעור מוחות הכולל:

  • סבב הצגה עצמית – הצגת הדילמה / החלום / הקושי
  • סיעור מוחות – שבמהלכו תגלי דרכי פעולה חדשות משש זוויות ראייה שונות
  • סיכום ופעולות להמשך – בסיום הסבב תקבלי מהמנחה חידוד וסיכום של הדיון אודותייך
  • הנעה לפעולה – מתן משימה להמשך, שתסייע לך להתמודד עם סימני השאלה ולהפוך אותם בצורה מובנית ומושכלת, לסימני קריאה.

הליווי ממשיך גם אחרי שהמפגש הסתיים, עם פורום סגור לנשות המפגש בפייסבוק, התכתבויות במייל ולעיתים אפילו מפגש המשך…

מתי מפגשות?

להשתתפות באחד ממפגשי אניתיאה הקרובים שלחי לנו וואצאפ ותקבלי פירוט מועדים וקישור להרשמה. רשמי לנו במה את מתעניינת:

שש נשי בזום – נשים ישראליות מהתפוצות וברילוקיישן, נפגשות לנטוורקינג ייחודי ב-12 עיניים

שש נשי אישי – נפגשות אישית, עם חיבוקים, קפה, וכיבודים קלים

מה אומרות המשתתפות?

קהילת התל"ם הצפוני – נכנסות לתל"ם

תל"ם היא קהילה לנשים עצמאיות מהצפון (בשיתוף עם קלאודיה מוגיליאנסקי).

קהילת תל"ם היא תוצר של שיתוף פעולה בין קלאודיה מוגיליאנסקי ובין אניתיאה. תל"ם היא קהילה לנשים עצמאיות, שפועלות או מתגוררות בצפון הארץ, ומטרתה לתת מענה בצד הזה של המדינה לנשים עצמאיות שכמהות לתחושת ה"ביחד", כתוכנית ליווי מעשית לקידום נשים בעסקים.

רובנו, הנשים העצמאיות, מבצעות את כל משימות העסק לבד (או כמעט). אין לנו ממש שותפות או שותפים להתייעצות, לסיעור מוחות, למחשבה יצירתית. אנחנו זקוקות להשראה ולתמיכה כמו חמצן לנשימה, אבל עצם היותנו עצמאיות, משמעותו שאנחנו פועלות לבד בזירה. מתי יש לנו זמן ליזום היכרויות ומפגשים?

ענו לעצמכן רגע בכנות. כמה פעמים שמעתן או אמרתן את המשפט הבא: "הלוואי והייתי מכירה מישהי עצמאית, בדיוק כמוני, להתייעץ איתה, מישהי שמבינה את המציאות ואת הסביבה העסקית שלי, גם בשטח וגם כאישה…"?

אז הנה ההזדמנות שבנינו לך. הקמנו יחד את תל"ם מתוך החזון לייצר קהילה של השתייכות, תמיכה והשראה, לנשים בצפון הארץ. הייעוד שלנו הוא ליצור ולחוות שותפות בקהילה שכולה נשים בעלות עסקים כמונו וכמוך, וביחד ללמוד, להיחשף, לשתף וליצור חיבורים וקשרים חדשים ומשמעותיים.

קהילת תל"ם שואפת להפגיש אותך עם משאב אנושי חזק ומעצים, איתן ומעורר השראה, שמורכב מנשים מוכשרות בעלות כישורים ויכולות במגוון רחב של תחומי עיסוק.

מתגוררת או פועלת עסקית בצפון הארץ? אנחנו מזמינות אותך לתל"ם. בואי להיות חברה פעילה, ויחד נתפתח, נתעצם ונצמח, אנחנו והעסקים שלנו. אנחנו מזמינות אותך לבית בטוח, שבו תוכלי לפרוק, לשאול, להתייעץ ולייעץ בלי לפחד מביקורת, בלי לחשוש משיפוטיות. בואי לצעוד איתנו יחד לעבר היעדים של כולנו.

משפחת תל"ם מחכה לך, בידיים פתוחות. יחד נבנה חזון אישי וקבוצתי. ניתן השראה הדדית, ניצור ונוביל זו את זו, למקום של צמיחה והתפתחות, חברות וסולידריות. הקהילה פתוחה לנשות עסקים בכל גיל, בכל וותק, שלא מפסיקות לחלום, ליצור ולהוביל את עצמן ואת הלקוחות שלהן להגשמה עצמית.

הירשמי כבר עכשיו לקבוצת הוואצאפ "נכנסות לתל"ם". שם תקבלי כלים, אסטרטגיות וגם עדכונים על המפגשים שלנו, ישירות לנייד שלך.

תפריט נגישות