מרכז אניתיאה, איתך בשבילי החיים

מרכז אניתיאה הוקם על ידי עטליה אוברמן, מאבחנת ויועצת אישית, מומחית בחיבורים מקצועיים בין דורשי שירות וספקי שירות בתחום מקצועות העזר הנפשיים, הכלכליים והפיננסיים.

לאחר שחוותה גירושים קשים שאילצו אותה לקום ולחשב מסלול חדש לחייה, הקימה את מרכז אניתיאה שמלווה נשים בתהליכי שינוי ובצמתים אישיים, כלכליים ומקצועיים, ומספק להן מעטפת רחבה ותומכת שנתפרה במיוחד בשבילן, ובמדויק לצרכים שלהן.

הסיפור של אניתיאה הגיע מניסיונה של עטליה בניהול משברים. זה התחיל מהתמוטטות התא המשפחתי וגירושים קשים ובלתי נגמרים שלימדו אותה דבר או שניים על עורכי דין ובתי משפט. זה המשיך בניסיונות להשתקם שסיפקו לה תובנות מעצימות מהשטח על טיפול, קימה מתהומות ואימהות בעתות משבר. זה התמשך והתמשך בהתמודדות עם החיים אחרי הגירושים, והצורך לפעול לעצמאות ולהישרדות כלכלית, אישית ומשפחתית במציאות מורכבת. וזה ממשיך עד היום עם חוויית ההצלחה – עם הידיעה הוודאית שההצלחה היא אופציה ריאלית, ממש ריאלית.

נדרשו לה עשרים שנה להבין שאם אין מקום כזה שבו אישה יכולה למצוא מעטפת שלמה שתלווה אותה בצמתים החשובים בחייה, אז הייעוד שלה הוא להקים אותו.

אמרה ועשתה.

כיום המרכז חי ותוסס, ומפעיל אנשי מקצוע מכל תחומי החיים האישיים והמקצועיים שתפקידם להוביל וללוות את הנשים שבוחרות לקצר את הדרך הארוכה והמייסרת, ולקחת מעלית במקום מדרגות אל השינוי הנכסף והמטרות שהן מגדירות לעצמן בצמתים החשובים בחייהן.

אניתיאה מציעה קרקע פורייה לתהליכי צמיחה ושינוי אישיים ומקצועיים לנשים, וכמו כן סדנאות, קורסים, כנסים ותכנים מעוררי השראה ומלאי ערך.

מרגישה לבד בדרך? אנחנו כאן לשירותך. התקשרי אלינו:

אודות עטליה אוברמן

עטליה אוברמן היא מאבחנת ומראיינת בנשמתה, ושתי תכונות אלה מאפשרת לה לראיין כל נועצת בצורה נכונה, ולשים את האצבע במדויק על הנקודות הכואבות, אלה שזקוקות לתמיכה, בהקשבה יתרה ובאכפתיות כנה ואמיתית.

היא מראיינת זה שנים ברדיו החברתי, מתוך תשוקה וסקרנות לאנשים, לחוויות שהם יוצרים לעצמם או שהיקום יוצר להם, ולאסטרטגיות שלהם לקום ממשברים.

יש לה רזומה עשיר מאוד בניהול, בהובלת מיזמים, ובניהול תהליכים אישיים וקבוצתיים. היא מגשרת מוסמכת, דירקטורית, אשת עסקים, יזמת ויוצרת.

עטליה בעלת ניסיון עשיר ורב שנים בהנחיית קבוצות, בייעוץ ובאימון אישי, ובניהול קריירה וחיים.

וזה לא שעטליה נולדה עם כפית הזהב בפה. היא עברה בחייה צניחה חופשית לא פעם, ומכירה היטב את כל המהמורות בדרך. היא יודעת איך זה להיות למטה, חבולה וכואבת, אחרי הצניחה החופשית ללא מצנח. אבל היא גם יודעת ללוות אותך בטיפוס מעלה, בדרך הלא פשוטה, אל המקום שאת ראויה לו. היא פשוט עשתה את זה בעצמה.

עטליה בנתה את אניתיה מתוך חזון. אניתיאה אינה רק עטליה, אלא צוות שלם של אנשי ונשות מקצוע בתחומים מגוונים, שמוכנים ומוכנות להיות חלק מהטיפוס שלך מהמקום הקורבני והצונח – למקום העוצמתי והמנצח. וכן, ברור שאת יכולה!

היא מרצה, עורכת סדנאות, מארגנת כנסים, חברה בפורומים שונים של נשים ישראליות בארץ ובעולם, ומומחית ביצירת רשת של קשרים תומכים ומעצימים.

עטליה היא היוצרת של ערכת הקלפים "רמי ערכים", משחק קלפים שיחבר אותך עם הערכים שלך בחיים.

תפריט נגישות